خرید شال جلسه هيأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامي

جلسه هيأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامي به رياست آيت‌الله هاشمي رفسنجاني تشکيل شد.
به گزارش ايسنا، اين جلسه با حضور دکتر حسن حبيبي، دکتر عبداله جاسبي، مهندس ميرحسين موسوي، حجت الاسلام والمسلمين سيدحسن خميني، حجت الاسلام والمسلمين دکتر محسن قمي و دکتر حميد ميرزاده تشکيل شد.
در اين جلسه پس از بحث و تبادل نظر در مسائل کلان و راهبردي دانشگاه آزاد اسلامي مقرر شد: به منظور ايفاي هرچه مؤثرتر وظايف هيات مؤسس و افزايش مشارکت دانشگاهيان در اداره امور دانشگاه و بهره مندي بيشتر از خلاقيت و ابتکار آنان، هيأت امناي استاني تحت نظر هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي در هر يک از استان‌هاي کشور تأسيس مي‌شود، آيين‌نامه و نحوه انتخاب اعضا و وظايف و اختيارات هيأت‌هاي امناي استاني و نحوه ارتباط آنان با هيأت مؤسس و هيأت امناي مرکزي در جلسه آينده هيأت مؤسس مورد بررسي و تصويب قرار خواهد گرفت.
مقرر گرديد رؤساي بزرگ‌ترين واحد دانشگاه آزاد اسلامي در هر استان براي تأييد نهايي به شوراي انقلاب فرهنگي معرفي شوند. اين مصوبه پس از تصويب آيين نامه اجرايي آن در هيأت مؤسس لازم‌الاجرا خواهد بود.
به منظور تهيه و تدوين شاخص‌ها و نيز ارزيابي وضعيت دانشگاه آزاد اسلامي دستورالعمل هيأت نظارت و ارزيابي نيز در اين جلسه به تصويب هيأت مؤسس رسيد، براساس اين دستورالعمل سه کميته براي نظارت بر امور مربوط به پشتيباني، آموزش و پژوهش، فرهنگي و دانشجويي در دبيرخانه هيأت مؤسس تشکيل شده نظارت و ارزيابي کلان و راهبردي را در حوزه‌هاي مربوط برعهده خواهند داشت.
همچنين در اين جلسه براي تکميل اعضاي هيأت امناي دانشگاه، دکتر حميد ميرزاده به عنوان عضو جديد در هيأت امناي دانشگاه انتخاب شد.