خرید شال پيرموذن: انتخابات مجلس، قیامت اصولگرایان

نماينده‌ اردبيل گفت: هيات رييسه‌ فراكسيون اقليت در آينده‌اي نزديك با سران اصلاحات و گروه‌هاي هيجده‌گانه‌ آن نشست خواهد داشت.
نورالدين پيرموذن در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: فراكسيون اقليت به عنوان تنها تريبون رسمي اصلاح‌طلبان كه باقي مانده است، وظيفه‌ خود مي‌داند كه انسجام و وحدت اصلاح‌طلبان را بيش از پيش فراهم كند؛ چرا كه موفقيت و پيروزي اصلاح‌طلبان در وحدت و انسجام آنهاست.
وي با بيان اين‌كه اين فراكسيون در ارزيابي خود به اين نتيجه رسيده كه اصولگرايان از سه شيوه براي پيروزي خود استفاده مي‌كنند، گفت: ايجاد اختلاف ميان اصلاح‌طلبان با استفاده از رسانه‌هاي جمعي از شيوه‌هاي اصولگرايان مي‌باشد و خبرهاي رسيده بر اين منوال است كه متاسفانه هم‌چنان احتمال استفاده از شيوه‌هاي انتخابات مجلس گذشته مبني بر حذف رقيب و برداشتن رقبا توسط فيلترهاي نظارتي و سپردن انتخابات به گروه‌هايي كه خودشان به شكل تعصب‌آميزي به دنبال پيروزي اصولگرايان هستند، وجود دارد.
سخنگوي فراكسيون اقليت درباره‌ سومين روش گفت: چون اصولگرايان شكاف عميقي را بين خود و مردم ايجاد كرده‌اند، تلاش خواهد شد كه يك انتخابات سرد و خاموش برگزار شود و حداكثر مردم در انتخابات شركت نكرده و يك مشاركت عمومي وجود نداشته باشد كه نتيجه‌ي برگزاري يك انتخابات سرد و خاموش هم مثل انتخابات شوراي شهر دوم تهران خواهد بود.
وي تصريح كرد: بنابراين راه نجات كشور برگزاري يك انتخابات آزاد، درست و منطقي و با مشاركت تمامي گروه‌هاي سياسي و شركت همه‌ ملت ايران در انتخابات است.
پيرموذن راه موفقيت اصلاح‌طلبان را در وحدت آنها و به پاي صندوق كشاندن اكثريت خاموش ملت دانست و بيان كرد: به هر حال مردم اگر پاي صندوق‌هاي راي حضور داشته باشند حرف آخر را آنها خواهند زد و انتخابات مجلس هشتم نيز روز قيامتي براي اصولگرايان خواهد بود كه شكاف عميق بين خود و پيمان‌هايي كه با مردم بستند را اجرا كنند.
وي ادامه داد: تجربه‌ تاريخي نشان داده است كه وقتي شانس موفقيت و پيروزي اصولگرايان وجود نداشته است متاسفانه آنها از شيوه‌هايي چون تفرقه‌افكني، فرافكني و استفاده از دوپينگ ردصلاحيت استفاده كرده‌اند.