خرید شال ادعا و اعتراف انگليسي‌ها به تجاوز به خاک ايران!

منابع انگليسي مدعي شدند، در ماه‌هاي گذشته، نيروهاي ويژه انگليسي موسوم به «S.A.S»، چندين بار به خاک ايران تجاوز کرده اند.
به گزارش سرويس بين‌الملل «» به نقل از روزنامه پرتيراز «ساندي‌تايمز»، يک منبع اطلاعاتي در «S.A.S» اعلام نموده است: نيروهاي انگليسي در چندين نقطه مرزي، وارد خاک ايران شده، با نيروهاي ويژه سپاه قدس ايران درگيري نظامي پيدا کرده‌اند!
آنان همچنين ادعا کرده‌اند که تا کنون حدود دوازده مورد درگيري بين نيروهاي «S.A.S» و قاچاقچيان اسلحه در منطقه وجود داشته است که به قول آنان، اين نيروها از ايراني‌ها و جنگجويان شيعه بوده‌اند.
اين روزنامه افراطي مخالف ايران نوشته است: آنان همچنين ادعا کرده‌اند که ايران به خاطر حمله به نيروهاي انگليسي در فرودگاه بصره، از اين امکانات استفاده مي‌کند.
گفتني است، نيروهاي «S.A.S»، عمليات‌‌ها و گشت‌زني‌ها در مرز ايران با عراق در استان ميسان و بصره را هدايت مي‌کنند و نيروهاي استراليايي و آمريکايي هم به آنان در اين مأموريت کمک مي‌کنند.
روزنامه «ساندي‌تايمز» پيش از اين سوابق زيادي در طرح اخبار غيرواقعي داشته، هرچند در برخي موارد نيز اخبار آن حاوي اطلاعات بوده است.
به نظر مي‌رسد ادعا و اعتراف به تجاوز به خاك ايران براي اثبات ادعاي نقش ايران در ارسال اسلحه به عراق صورت گرفته؛ امري كه به رغم تكرار از سوي منابع آمريكايي و انگليسي، تاكنون مدرك مستندي براي آن ارائه نشده است.