خرید شال تشييع 65 شهيد در شهادت امام صادق

همزمان با سالروز شهادت مظلومانه امام جعفر صادق (ع) و در روز سه‌شبنه پانزدهم آبان‌ماه، پيكرهاي طيبه 65 تن از شهيدان دفاع مقدس كه اخيراً به دنبال تلاش‌هاي مخلصانه گروه‌هاي كميته جستجوي مفقودين در مناطق عملياتي جنوب،غرب و شمال‌غرب كشور به دست آمده است با همكاري و مشاركت نيروي انتظامي و هيأت رزمندگان اسلام در تهران تشييع مي‌شوند.
به گزارش ايسنا، اين مراسم از ساعت 9:00 صبح در ميدان وليعصر (عج) همراه با عزاداري آغاز و سپس پيكرهاي مطهر به سوي معراج‌الشهداء تشييع خواهند شد.
اين شهيدان از مناطق عملياتي شرق بصره‌،‌ شلمچه، جزاير مجنون، هورالعظيم، فكه، شرهاني، دهلران، مهران، گيلان‌غرب، قصرشيرين، كردستان و شاخ شمران به دست آمده‌اند كه مربوط به عمليات‌هاي والفجر 1 تا 4، مطلع‌الفجر، محرم، خيبر، بدر و كربلاي 5 و همچنين نبرد با عناصر ضدانقلاب در كردستان در سال‌هاي نخستين پيروزي انقلاب اسلامي هستند كه 20 تن از آنان داراي هويت و بقيه گمنام هستند.
يادآور مي‌شود: شهيدان ياد شده جمعي يگان‌هاي تيپ نبي‌اكرم (ص)، 27 محمد رسول‌الله (ص)، 10 سيد‌الشهداء(ع)، 31 عاشورا، تيپ 40 سراب و نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران هستند.

از عموم شهروندان محترم تهراني به ويژه جوانان پرشور دعوت به عمل‌ مي‌آيد ضمن شركت در مراسم و تجديد ميثاق با بنيانگذار مذهب حقه جعفري و تكريم شهيدان، وحدت و انسجام خود را به نمايش بگذارند.