خرید شال رئيس سازمان فرهنگ و ارتباطات انتخاب شد

طي حكمي از سوي محمدحسين صفار هرندي، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رئيس شوراي عالي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، مهدي مصطفوي به‌عنوان رئيس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي منصوب شد.
به گزارش ايسنا، در حكم صفار هرندي خطاب به مصطفوي آمده است: به استناد ماده‌ 14 اساس‌نامه‌ سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي و رأي اكثريت قاطع شوراي عالي سازمان و تأييد رهبر معظم انقلاب اسلامي مدظله‌العالي، جنابعالي به مدت سه سال به سمت رياست سازمان منصوب مي‌شويد.
در اين حكم، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي اظهار اميدواري كرده، با بهره‌گيري از تجارب ارزنده‌ گذشته، استفاده بهينه از نيروي انساني متعهد و كارآمد و به‌كارگيري كليه‌ امكانات و همكاري معاونان وزارتخانه، بستر مناسبي براي تحقق سياست‌ها و مصوبات شوراي عالي سازمان در جهت ارتقاي سطح روابط فرهنگي جمهوري اسلامي ايران با ساير كشورها فراهم آيد.
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رئيس شوراي عالي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي همچنين از تلاش بي‌شائبه‌ حجت‌الاسلام والمسلمين محمود محمدي عراقي در طي ساليان متمادي خدمت در جايگاه خطير رياست سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي تقدير و سپاسگزاري كرده است.
آخرين سمت مهدي مصطفوي، قائم‌مقامي وزير امور خارجه بوده است.