خرید شال هاشمي: خبرگان، نقطه اتصال مردم و مرکزیت نظام

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: مجلس خبرگان رهبری به عنوان نقطه اتصال مردم و مرکزیت نظام نقش به سزایی برای جمهوری اسلامی دارد.
به گزارش مهر، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، شامگاه یکشنبه در دیدار با نمایندگان خبرگان رهبری استان‌های مازندران و گلستان در ساری، با تأکید بر اهمیت مجلس خبرگان رهبری افزود: این مجلس به عنوان نقطه اتصال مردم و مرکزیت نظام نقش بسزایی در قوام جمهوری اسلامی ایفا می‌کند.
وی با اشاره به ویژگی اجتهاد نمایندگان خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: مردم ما با اعتقاد به مبانی اجتهادی نمایندگان مجلس خبرگان رهبری را ذهن و زبان خود در حساس‌ترین نهاد کشور می‌دانند.
هاشمی رفسنجانی با تأکید بر فعالیت بیشتر مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: فعالیت این مجلس باعث تقویت ولایت فقیه به عنوان یکی از اصول قانون اساسی و اعتماد بیشتر مردم به نظام می شود.
وی ضمن تشکر از نمایندگان مجلس خبرگان رهبری در این دو استان بیان داشت: برجستگی علمای اسلام و روحانیت همین است که همیشه با مردم در ارتباط هستند و این ارتباط باعث شده توطئه دشمنان در القا جدایی مردم و روحانیت به شکست بینجامد.
در این دیدار آیات و حجج اسلام طبرسی، نورمفیدی، معلمی و جباری ضمن ارائه گزارشی از اوضاع سیاسی، اجتماعی نقاط مختلف خود به بیان دیدگاه‌های خویش پرداختند.