خرید شال سپاهان، فيناليست آسيا شد

تيم فوتبال سپاهان با توقف الوحده راهي فينال ليگ قهرمانان آسيا شد.

به گزارش ايسنا، تيم سپاهان شب گذشته در ورزشگاه آل نهيان ابوظبي به تساوي بدون گل برابر الوحده دست يافت و راهي ديدار پاياني شد.

ديدار رفت دو تيم با نتيجه‌ي 3 بر 1 به سود سپاهان به پايان رسيده بود.

تيم فوتبال “اوراواردز” ژاپن نيز به ديدار پاياني رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا كرد.مديرعامل باشگاه سپاهان گفت: اميدوارم جام قهرماني آسيا را به كلكسيون افتخارات فوتبال ايران اضافه كنيم.

محمدرضا ساكت در پايان ديدار اين تيم با الوحده در گفت وگو با ايسنا ضمن تقديم اين پيروزي به تمامي ايرانيان و خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران، اين پيروزي را پيروزي قطب سوم فوتبال ايران كه از يك شهرستان براي اولين بار به فينال مسابقات آسيايي راه يافته است، خواند و آن را متعلق به تمامي شهرستان‌هاي ايران و استان‌هاي مختلف ايران دانست.

وي در مورد ديدار فينال گفت: ما از قبل همه تدابير را انديشيده‌ايم و براي ما واضح بود كه در بازي فينال حضور خواهيم داشت.

وي ضمن تشكر از رييس سازمان تربيت بدني، سفير ايران در امارات و همچنين تمام هموطنان ايراني مقيم امارات و هواداراني كه از ايران براي تماشاي اين بازي به ورزشگاه آمده بودند، اين پيروزي بزرگ را به همه تبريك گفت و اظهار كرد: اميدواريم در فينال ليگ قهرمانان آسيا هم ما برنده بازي باشيم و جام قهرماني را به كلكسيون افتخارات فوتبال ايران اضافه كنيم.

سرمربي تيم فوتبال الوحده نيز در كنفرانس خبري ضمن ابراز تاسف از حذف تيمش، بازي با سپاهان را يك بازي خوب و پا‌يا‌پاي توصيف كرد.

به گزارش خبرنگار ايسنا از ابوظبي،‌ “ورتمان” پس از تساوي بدون گل الوحده برابر سپاهان و حذف از ليگ قهرمانان آسيا گفت: هر دو تيم موقعيت‌هاي خوب گلزني را از دست دادند. تيم حريف بسيار خوب بود و در اين دو بازي كه با اين تيم انجام داديم سرعت بازيكنان تيم سپاهان بلاي جان ما شده بود.

سرمربي الوحده گفت: پرونده ما در اين دوره از رقابت‌ها بسته شد. ما بايد از فردا براي قهرماني در ليگ امارات و همچنين دور بعد بعد رقابت‌هاي آسيايي تلاش خود را انجام دهيم.