خرید شال موج جدید اسلام ستیزی در كالج‌های آمریكا

با تلاش يكي از فعالان صهيونيسم در آمريكا، از روز دوشنبه فعاليت جديدي با هدف ترويج اسلام ستيزي در دانشگاههاي آمريكا آغاز شد، اين فعاليت‌ها تا يك هفته ادامه خواهد داشت.
 
به گزارش پايگاه اينترنتي روزنامه «المحيط»، «ديويد ‌هارويتس»، رئيس سازمان صهيونيستي (مركز آزادي كه متعلق به خود اوست) اين فعاليت‌ها را با عنوان (هفته بيداري در برابر فاشيسم اسلامي) هدايت مي‌كند و در توجيه حركت زشت خود مي‌گويد، هدف از فعاليت‌هاي ما، بيداري آمريكايي‌ها در 200 دانشگاه و دانشكده در برابر خطرهايي است كه از جانب جهان اسلام آنان را تهديد مي‌كند.
 
هارويتس، تلاش ضد اسلامي خود را مقابله با دو شعار اصلي چپگرايان در آمريكا مي‌داند كه بر اساس آن، بوش را جنگ‌طلب و پديده گرم شدن زمين را بزرگ‌ترين خطر براي آمريكا مي‌دانند اما وي در تلاش است تا اسلام را بزرگ‌ترين خطر براي آمريكا معرفي كند.
 
اين يهودي تندرو براي بهتر اجرا شدن طرح ضد اسلامي خود از برخي نويسندگان و روزنامه‌نگاران مشهور در زمينه اسلام ستيزي براي سخنراني تحريك‌آميز عليه اسلام دعوت كرده است، در ميان دعوت‌شدگان مي‌توان به نام‌هايي چون «دانيل پايپس»، «دنيس برگز»، «شون‌هانيتي»، «رابرت اسپنسر» نويسنده كتاب دليلي براي كاتوليك، وفا سلطان و سناتور جمهوري ريك سانتورم اشاره كرد.
 
تصاوير و شعارهاي ضداسلامي مهم‌ترين بخش پوسترهاي تبليغي دعوت به نشست‌هاي ضداسلامي در آمريكاست كه بر در و ديوار بسياري از دانشگاه‌هاي اين كشور چسبانده شده است.
 
بخش زيادي از هزينه مالي هفته مبارزه با اسلام در دانشگاه‌هاي آمريكا را چهره‌هاي جمهوريخواه آمريكا و ثروتمندان صهيونيزم تامين مي‌كنند.
 
شوراي ارتباطات اسلامي آمريكا در بيانيه اي با انتقاد شديد نسبت به برگزاري فعاليت‌هاي ضد اسلامي در دانشگاه‌هاي آمريكا، اعلام كرد، رابرت اسپنسر اخيرا در يكي از نشست‌هاي اروپايي با حضور چهره‌هاي نژادپرست و نازيهاي نوين سخنراني داشته است، وي كه در آمريكا به سرسخت‌ترين دشمن اسلام مشهور است قرار است در چارچوب فعاليت ضد اسلامي «ديويد‌هارويتس» در دانشگاه‌هاي مختلفي از جمله «براون» و «دارتماوث» سخنراني كند.
 
يكي از برنامه‌هاي اصلي‌ هارويتس در هفته مبارزه با اسلام در دانشگاه‌هاي آمريكا، پخش فيلم‌هاي ضد اسلامي در كنار سخنراني چهره‌هاي مخالف اسلام است، بسياري از فيلم‌هاي انتخابي در رديف فيلم‌هايي است كه با هزينه مالي اسرائيل‌ تهيه شده است.
 
با وجود تلاش گسترده‌ هارويتس و برخي از چهره‌هاي معروف جمهوريخواه، تعدادي از دانشگاه‌هاي آمريكا ازبرگزاري اين نشست‌ها جلوگيري كردند و آن را به معني تحريك افكار عمومي عليه جهان اسلام و عرب دانستند ضمن آن‌كه برخي از موسسات چون شوراي امور عمومي مسلمانان، پيشاپيش در بيانيه‌هايي دست‌هاي پشت پرده در برگزاري اين نشستها و اهداف آنان را فاش ساخته بودند.
 
در واكنش به اقدام موهن ‌هارويتس موسسه آزادي، وابسته به جمعيت مسلمانان آمريكا، اقدام اين صهيونيست آمريكايي را اقدامي فريبكارانه براي زشت جلوه دادن اسلام در جامعه آمريكا خواند چنانچه كيث اولبرمن تحليلگر آمريكايي نيز‌هارويتس را شخصيتي بدنام در جهان دانست و در ارزيابي پوستر تبليغاتي اين نشست‌هاي هفتگي گفت: عكس روي تصوير ارتباطي به جهان اسلام ندارد بلكه اين عكس از صحنه‌اي از يك فيلم هلندي توليدي سال 1994 گرفته شده است.
 
هارويتس رئيس مركز ديويد ‌هارويتس براي آزادي و سردبير پايگاه اينترنتي WWW.FRONTPAGEMAG.COM است كه سابقا عضو جنبش چپگرايان نوين آمريكا بود اما پس از حوادث يازدهم سپتامبر به خاطر فعاليت‌هاي گسترده ضد اسلامي وارد اردوي راستگرايان تندرو شد و با حمايت برخي از چهره‌هاي مشهور راستگرا صاحب شهرت و ثروت شده است.