خرید شال کریمی دیگر سرمربی استقلال اهواز نیست

مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز ظهر امروز و در محل دفتر این باشگاه بایکدیگر به درگیری لفظی پرداختند.

به گزارش مهر، پس از مصاحبه ای که رضا جلالی ثابت در یکی از برنامه های تلویزیونی انجام داد، فیروزکریمی در تمرین روزگذشته استقلال اهواز به شدت این بازیکن را زیر سوال برد که واکنش مدافع استقلال اهواز باعث درگیری لفظی اش با سرمربی این تیم شد.

برپایه این گزارش، شدت این درگیری به حدی بود که اگر مسئولان و سایر بازیکنان استقلال اهواز آن دو را از هم جدا نمی کردند بین سرمربی و مدافع استقلال اهواز درگیری فیزیکی بوجود می آمد.

پس از این اتفاقات، کریمی، مدافع خود را از تمرین اخراج کرد و به این بازیکن اعلام کرد حق ندارد دیگر در تمرینات گروهی استقلال اهواز شرکت کند.

پس از این اتفاق، شهرام شفیع زاده از فیروز کریمی خواست تا با حضور در محل باشگاه در خصوص اتفاقات اخیر و صحبت هایش در خصوص پرداخت نشدن بدهی های بازیکنان و وجود مشکلات مدیریتی درباشگاه استقلال اهواز در یکی از برنامه های تلویزیونی، توضیح دهد.

دراین جلسه همچنین شفیع زاده به کریمی اعلام کرد که می داند یکی از تیم های لیگ برتری به وی پیشنهاد بسیارخوبی داده است و به علت قرارداد داخلی و نه رسمی بین این مربی و باشگاه استقلال اهواز مشکلی برای پیوستن به آن تیم ندارد و اگر می خواهد برود بهانه تراشی نکند.

البته صحبت های بیشتری بین شهرام شفیع زاده و فیروز کریمی رد و بدل شد و درنهایت این گفتگو به درگیری لفظی تبدیل شد که این اتفاق باعث شد کریمی به حالت قهر محل باشگاه را ترک کند.

آنطور که به نظر می رسد پس از قهر کریمی، شهرام شفیع زاده دیگر تمایلی به حضور این مربی در تمرینات استقلال اهواز و هدایت تیمش توسط این مربی را ندارد و برهمین اساس به احتمال زیاد کریم بوستانی در دیدار با پگاه گیلان هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت.

کریمی پس از این اتفاقات در گفتگو با یکی از دوستان خود به صراحت اعلام کرده است که دیگر کسی وی را در کنار تیم استقلال اهواز نخواهد دید.