خرید شال سفرهای خاتمی به زودی آغاز می‌شود

سیدحسن رسولی سرپرست بنیاد باران با اعلام آغاز قریب الوقوع سفرهای استانی سید محمد خاتمی گفت: با تغییر مدیریت این بنیاد، هیچ گونه تغییری در سیاست های آن بوجود نخواهد آمد.

سید حسن رسولی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب اظهار داشت: مرتضی حاجی به دلیل مشغله کاری که در ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در تهران داشت و به این لحاظ که بنیاد باران نهادی غیر سیاسی است برای عدول از مشی تعیین شده از سمت خود در بنیاد استعفا کرد و پس از آن هیئت مدیره با توجه به وظیفه خود مسئولیت های مدیر عامل را تا تعیین مدیر عامل جدید به بنده محول ساخت و بنده در این مدت خط و مشی گذشته بنیاد را ادامه خواهم داد.

رسولی در پاسخ به این سئوال که آیا برنامه ای برای تاسیس شعب بنیاد باران در کشور دارید یا خیر؟ تصریح کرد: تاسیس واحدهای استانی بنیاد باران فعلا در دستور کار ما نیست، اما به عضویت در آمدن گروه ها و تشکل های علاقه مند که از یک هویت حقوقی مشخصی در کشور برخوردارند، بلا مانع است که در برخی نقاط کشور این اقدام صورت گرفته است.

استاندار سابق خراسان بزرگ با بیان اینکه بزودی برای تاسیس اولین شعبه استانی بنیاد باران که قرار است در مشهد تاسیس شود ، تصمیم گیری خواهد شد، گفت: در سال 84 تشکل های خصوصی استان خراسان طی مراسمی که برای تقدیر از زحمات خاتمی در دوران تصدی ریاست جمهوری در مشهد برگزار شد ، از احداث اولین شعبه استانی بنیاد باران در این شهر استقبال کردند و حتی آمادگی خود را برای تقبل هزینه های آن اعلام داشتند.

سرپرست بنیاد باران با اشاره به فعالیت های اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات مجلس هشتم، یادآوری کرد که مرحله ساماندهی فعالیت های انتخاباتی اصلاح طلبان پایان یافته و اهداف و برنامه های آنها برای حضوری قدرتمند در انتخابات تدوین شده است.

وی افزود: سرنوست نهایی انتخابات مجلس هشتم را حضور حداکثری مردم و مجریان انتخابات رقم خواهند زد که ما امیدواریم به وظایف خود به درستی عمل کنند.

سرپرست بنیاد باران خاطرنشان کرد: برنامه سفرهای استانی سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق و رئیس شورای سیاستگذاری بنیاد باران به زودی اعلام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: تصمیمات نهایی در خصوص سفر خاتمی به مشهد در آبان ماه نیز به زودی اعلام خواهد شد.