خرید شال ارشاد و لغو نشست خوش‌چهره و افروغ در كرمان

نشست مطبوعاتي عماد افروغ و محمد خوش‌چهره، نمايندگان مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي و از اصولگرايان منتقد، به دلايل نامعلومي لغو شد.

به گزارش خبرنگار «» از كرمان، اين دو نماينده مجلس از سوي يك تشكل سياسي دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرمان براي سخنراني دعوت شده بودند، اما برخي فشارها موجب لغو برنامه آنها و پايين كشيده شدن بنر تبليغاتي آنان از مقابل دانشگاه شد.

همچنين به نوشته سايت «كرمان ما»، خانه مطبوعات استان کرمان صبح ديروز اعلام کرده بود که نشست مطبوعاتي اين دو نماينده، امروز صبح در سالن کنفرانس اين تشکل صنفي برگزار خواهد شد، اما عصر ديروز خانه مطبوعات استان کرمان اين خبر را از سايت خود حذف کرد و با ارسال نمابر به رسانه‌ها، از لغو اين نشست خبر داد.

مسئولان خانه مطبوعات استان از ارائه هر گونه اطلاعات در اين زمينه خودداري کردند، اما منابع آگاه اعلام کردند، يکي از مديران عالي‌رتبه فرهنگي، از مسئولان خانه مطبوعات خواسته تا اين نشست را لغو کنند.

هرچند پيش از اين رفتارهاي مشابهي براي برخي چهره‌هاي اصلاح‌طلب روي داده بود، اما به نظر مي‌رسد اصولگرايان منتقد نيز در دايره غيرخودي‌ها قرار گرفته‌اند و اجازه فعاليت آزادانه از اين گروه نيز سلب مي‌شود.