خرید شال محرومیت شیث رضایی بخشیده شد

کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس در پی درخواست کتبی شیث رضایی، محرومیت دو جلسه ای این بازیکن را بخشید تا وی از هفته سیزدهم برای سرخپوشان به میدان برود.
به گزارش مهر، پس از اعلام حکم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس، مبنی بر دو جلسه محرومیت این بازیکن در هفته‌های سیزدهم و چهاردهم لیگ برتر و نیز پنج میلیون تومان جریمه نقدی، مدافع تیم پرسپولیس با درخواستی کتبی از کمیته استیناف باشگاه، خواستار کاهش محرومیت خود شد.
بر پایه این گزارش، پس از درخواست شیث رضایی، کمیته استیناف باشگاه با حضور حبیب کاشانی مدیرعامل، حسن بیادی عضو هیئت مدیره و سرپرست باشگاه، تشکیل جلسه داد و پس از بررسی موضوع، دو جلسه محرومیت این بازیکن را مشمول بازی‌های تیم پرسپولیس با تیم‌های ملوان و مس کرمان که در هفته‌های گذشته انجام شد، دانست.
به این ترتیب و در صورت صلاحدید کادر فنی تیم پرسپولیس، شیث رضایی می‌تواند از بازی هفته سیزدهم قرمزپوشان پایتخت را برابر شیرین‌فراز کرمانشاه همراهی کند، اما جریمه نقدی این بازیکن همچنان پابرجاست.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران، پنجشنبه هفته جاری و در چهارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر، در شهر کرمانشاه به مصاف تیم شیرین‌فراز می‌رود.