خرید شال کمیته انتخاباتی مجمع روحانيون

دبير اجرايي مجمع روحانيون مبارز، با اشاره به فعاليت‌هاي اين تشكيلات روحاني براي تهيه‌ ليست انتخاباتي در اين مقطع، گفت: اين فهرست پس از آماده شدن به زودي به ستاد ائتلاف اصلاح‌طلبان ارايه مي‌شود.
مجيد انصاري در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اين‌كه كميته سياسي و كميته انتخابات مجمع روحانيون مبارز موظف شده‌اند كه به طور مشترك، فهرست انتخاباتي را تهيه كنند، افزود: اين دو كميته هم اكنون مشغول بررسي و تهيه اين ليست هستند.
دبير اجرايي مجمع روحانيون مبارز، با اشاره به جلسه اين دو كميته، خاطرنشان كرد: در جلسه امروز نيز قرار بر اين است كه مسأله تهيه ليست مورد بررسي قرار گرفته تا هرچه سريعتر فهرست انتخاباتي مجمع آماده شده و به ستاد ائتلاف ارايه شود.
وي پيش از اين نيز گفته بود: مجمع روحانيون مبارز، دفتر انتخاباتي مستقل و كميته‌ انتخابات دارد و به طور جدي مسأله انتخابات دوره هشتم مجلس را تعقيب مي‌كنيم كه اميدواريم با پيگيري‌هاي مجمع و رايزني‌هايي كه جناب آقاي خاتمي و ديگر اعضا و كميته سياسي داشته‌اند و دارند، بتوانيم زمينه‌ برگزاري يك انتخابات كاملا آزاد را در كشور داشته باشيم.
در ادامه، دبير اجرايي مجمع روحانيون مبارز، مسئولان كميته‌هاي انتخاباتي اين تشكل را به اين ترتيب معرفي كرد: حجت‌الاسلام والمسلمين محتشمي‌پور، مسئول كميته انتخابات و كميته‌ برنامه‌ريزي و اجرا، آيت‌الله موسوي خوييني‌ها، رئيس كميته سياسي، آقاي خاتمي با حفظ سمت (رئيس شوراي مركزي) رئيس كميته فرهنگي هستند. كميته انتخابات كميته‌ دايمي نيست و براي انتخابات مجلس هشتم تشكيل شده، پيشنهاد و درخواست دوستان اين بوده كه خود جناب آقاي محتشمي‌پور كه رياست كميته اجرايي را دارند، اين مسئوليت را هم بر عهده بگيرند، اما كميته انتخابات ارتباط تنگاتنگي با كميته‌ سياسي دارد كه نوعا جلسات مشترك تشكيل مي‌شود. ايشان هم لطف داشتند و شركت فعال هم دارند.