خرید شال توقف سپاهان برابر نماینده ژاپن

ديدار رفت فينال رقابت هاي فوتبال ليگ قهرمانان آسيا بين دو تيم «سپاهان» و «اوراواردز» ژاپن با تساوي به پايان رسيد.
به گزارش خبرنگار مهر، ديدار تيم هاي فوتبال سپاهان و اوراواردز ژاپن، از ساعت 16 امروز به قضاوت «صالح سوبخيدين» از مالزي و در حضور بيش از پانزده هزار تماشاگر آغاز شد که در پايان اين ديدار، دو تيم به تساوي يک بر يک رضايت دادند.
در دقيقه 44 اين ديدار، «رابسون پونته» گل تيم فوتبال اوراوادرز را وارد دروازه سپاهان کرد تا نيمه نخست با پيروزي نماينده ژاپن به پايان برسد. در آغاز نيمه دوم سپاهان با انجام دو تعويض و به ميدان فرستادن محسن حميدي و ابراهيم لوينيان، حملات بسياري را روي دروازه حريف انجام داد که در همان دقيقه اول نيمه دوم توسط محمود کريمي به گل تساوي رسيد. در دقيقه 46 اين ديدار پس از آنکه شوت لوينيان به تير دروازه خورد وبه زمين برگشت محمود کريمي با ضربه اي رو پا و محکم دروازه نماينده ژاپن را باز کرد تا بازي به تساوي کشيده شود.
در ادامه اين ديدار، سپاهان باز هم حملات بسياري را روي دروازه اوراواردز انجام داد، اما نتوانست از اين موقعيت ها به خوبي استفاده کند تا در پايان بازي با تساوي يک بر يک به پايان برسد.
ديدار برگشت تيم هاي سپاهان اصفهان و اوراوادرز ژاپن، روز 23 آبان جاري در ورزشگاه سايتاما ژاپن برگزار خواهد شد و نماينده ژاپن با يک تساوي بدون گل به عنوان قهرماني ليگ قهرمانان آسيا دست خواهد يافت.