خرید شال فيروز كریمي به استقلال اهواز برگشت

مديرعامل باشگاه استقلال اهواز، از توافق مسئولان اين باشگاه با فيروز كريمي و بازگشت اين مربي به جمع آبي پوشان خوزستان خبر داد.
به گزارش شبكه خبر، شهرام شفيع زاده با بيان اين مطلب گفت: ديشب در نشستي با فيروز كريمي، مشكلات به وجود آمده كه باعث اختلاف نظر بين ما شده بود، مطرح و با گفت وگو بر طرف شد.
وي ادامه داد: كريمي گفت كه تنها به سبب مشكلات خانوادگي، قصد حضور در تيم تهراني را داشته است كه براي رفع اين مشكل، تصميم گرفتيم تمرينات تيم فوتبال استقلال اهواز را به مدت يك ماه به تهران منتقل كنيم.
مديرعامل باشگاه استقلال اهواز، با اذعان به اين كه مسئولان اين باشگاه، تمايل به ادامه همكاري كريمي دارند، افزود: ما كريمي را دوست داريم و حاضريم براي ادامه همكاري با وي همه خواسته هايش را برآورده كنيم.
شفيع زاده در پاسخ به اين پرسش كه آيا بحث حضور فيروز كريمي در تيم استقلال تهران منتفي شده است، گفت: در آخرين گفت وگوي ما، مقرر شد آقاي كريمي امروز در تماس با مدير عامل باشگاه استقلال، انصراف خود را از حضور در اين تيم اعلام كند.
وي ادامه داد: به احتمال زياد در بازي فردا مقابل پيكان، فيروز كريمي روي نيمكت استقلال اهواز مي نشنيد. رضا مهاجري، دستيار اول ايشان نيز از امروز تمرينات تيم را زير نظر مي گيرد. در هفته گذشته نيز كارهاي آماده سازي تيم با برنامه كريمي و زير نظر خدريان و شيخ رباط پيگيري شد.
مديرعامل باشگاه استقلال اهواز تصريح كرد: از ديد من، گفت وگوي فيروز كريمي با استقلال تهران به دنبال شيطنت عده اي كه نمي خواستند وي با باشگاه استقلال اهواز ادامه همكاري دهد، رخ داد، در حالي كه ما با وي در تعامل كامل هستيم و از اين همكاري رضايت داريم.
شفيعي زاده با تأكيد بر اين نكته كه هيچ مشكلي بين باشگاه استقلال اهواز و فيروز كريمي نيست، خاطر نشان كرد: ما هيچ بدهي به سرمربي تيممان نداريم و همه اقساط و قرارداد ايشان در موعد مقرر كاملاً پرداخت شده است.