خرید شال پیروزی استقلال پس از دوازده هفته

تيم فوتبال استقلال، پس از دوازده هفته موفق شد در ورزشگاه آزادي تهران برابر راه آهن به پيروزي برسد و طلسم نبردن در اين ورزشگاه را بشکند.
به گزارش خبرنگار مهر، در آخرين ديدار از هفته سيزدهم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر از ساعت 30/17 دقيقه امروز، دو تيم استقلال و راه آهن در حضور سي هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادي، به مصاف هم رفتند که در تيم فوتبال استقلال با دو گل حريف خود را شکست داد.
در نيمه نخست اين ديدار، فرهاد مجيدي در دقايق 11 و 20 موفق شد هر دو گل استقلال را به ثمر برساند تا نيمه اول، 2 بر صفر به سود آبي پوشان به پايان برسد.
اما در نيمه دوم، تيم راه آهن با چند تغيير و نيمکت نشين کردن مهدي تارتار و سهراب انتظاري، روند هجومي تري را به خود گرفت و حملات بسياري را روي دروازه استقلال انجام داد و سرانجام موفق شد در دقيقه 49 به گل دست پيدا کند. راه آهن پس از اين گل، حملات زيادي را روي دروازه استقلال انجام داد و بارها تا آستانه باز کردن دروازه اين تيم پيش رفت، اما دو بار تير دروازه و چند بار هم وحيد طالب لو، مانع از باز شدن دوباره دروازه آبي پوشان شد تا سرانجام اين ديدار با برتري 2 بر 1 استقلال به پايان برسد.
در اين ديدار، عليرضا فغاني داور بازي پژمان منتظري را پس از دريافت دومين کارت زرد با کارت قرمز از بازي بيرون کرد. اين اتفاق در دقيقه 99 رخ داد. فرهاد مجيدي، محسن يوسفي، عليرضا منصوريان، و اميد روانخواه از استقلال و ابوذر رحيمي از راه آهن با کارت زرد جريمه شدند.
استقلال در هفته نخست رقابت هاي ليگ برتر که در ورزشگاه آزادي برگزار شد، برابر استقلال اهواز به پيروزي رسيد و تا اين هفته نتوانسته بود حريفانش را در اين ورزشگاه شکست دهد.