خرید شال جلسه مشترك استقلال‌ها براي «فیروز»

مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: تكليف فيروز كريمي در نشست مشترك بين مديران دو باشگاه اهوازي و تهراني مشخص خواهد شد.
مدير عامل باشگاه استقلال تهران در گفت‌وگوي اختصاصي با شبكه خبر با بيان اينكه اين دو باشگاه از يك خانواده هستند، تصريح كرد: با صحبت‌هايي كه با آقاي علي شفيع‌زاده رئيس هيأت مديره باشگاه استقلال اهواز انجام داده‌ايم، سوءتفاهم‌ها بين اين دو باشگاه حل شده و اين هفته در يك جلسه مشترك به مديريت آقاي شاه حسيني رئيس كميته انضباطي اين موضوع را با تفاهم حل مي‌كنيم.
فتح الله زاده با اشاره به صبحت‌هايي كه به نادرست از باشگاه استقلال تهران به اهواز و بر عكس رسيده است، گفت: اين موضوع باعث سوءتفاهم شده است و ما دو باشگاه فرهنگي هستيم كه بايد مشكلاتمان را بدون رفتن به محكمه حل كنيم.
وي افزود: اين نشست در روزهاي آينده برگزار خواهد شد و از آقاي شاه حسيني هم خواسته‌ايم مديريت اين جلسه را بر عهده بگيرد.
فتح‌الله‌زاده همچنين از عقد يك قرارداد دوجانبه بين دو باشگاه همنام اهوازي و تهراني خبرداد و تصريح كرد: با اين قرارداد همكاري‌هاي دو باشگاه فراتر از چيزي خواهد بود كه هم اكنون هست.
مديرعامل باشگاه استقلال تهران تاكيد كرد: علت آوردن فيروز كريمي به باشگاه استقلال تهران در اين نكته خلاصه مي‌شود كه وقتي ايشان موضوعي را مطرح كردند كه به علت بيماري همسرشان نمي‌توانند در شهرستان ادامه كار بدهند، ما صلاح ديديم كه ايشان را به تهران بياوريم تا در خدمت باشگاه استقلال باشد.
وي ضمن تشكر از هواداران باشگاه استقلال تهران كه در بازي راه‌آهن براي حمايت اين تيم به ورزشگاه آمده بودند گفت: با وجود باخت بد هفته گذشته ما به پيكان، باز هم از هواداران متشكرم كه همگي براي حمايت از استقلال به ورزشگاه آمدند.
مديرعامل باشگاه استقلال تهران درباره كنار رفتن صمد مرفاوي از كادر هدايت اين تيم هم گفت: اين مربي استقلال به علت مشكلي كه با ناصر حجازي داشت، بنا به خواست حجازي فعلاً استراحت مي‌كند ولي بعدا به كادر فني ما اضافه خواهد شد.