خرید شال علي‌آبادي: فيفا به‌دنبال تعليق ايران نيست

معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان تربيت بدني گفت: فدراسيون بين‌المللي فوتبال به دنبال تعليق فوتبال ايران نيست و مشکلي در اين زمينه وجود ندارد.
محمد علي‌آبادي که با حضور در غرفه مهر در نمايشگاه مطبوعات با خبرنگاران ورزشي مهر گفت‌وگو مي‌کرد، با بيان اين مطلب به آخرين وضعيت ورزش در کشور اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با برنامه‌هايي که از پيش تدارک ديده‌ايم، به آرامش خوبي در ورزش رسيده‌ايم و اميدواريم با ادامه اين روند، بتوانيم به اهداف از پيش تعيين شده جامعه ورزش دست پيدا کنيم.
علي‌آبادي در پاسخ به اين پرسش که چرا هنوز هم بحث مخالفت فيفا با حضور شما در انتخابات فدراسيون فوتبال مطرح است، گفت: فيفا به دنبال مخالفت يا تعليق فوتبال ايران نيست و ما هم در تلاشيم هر چه سريعتر به وضعيت اين رشته پر طرفدار سروسامان دهيم.
رئيس سازمان تربيت بدني ادامه داد: قطعا اعضاي کميته انتقالي همه جوانب را با دقت لازم و کافي زير نظر دارند و مشکلي در اين باره وجود نخواهد داشت.
محمد علي‌آبادي درباره انتخاب سرمربي تيم فوتبال فوتبال کشورمان گفت: کميته انتقالي پيگير اين موضوع است و در آينده‌اي نزديک نيز اين مشکل را حل خواهيم کرد.