خرید شال مذاکرات خصوصی احمدی نژاد و پادشاه بحرین

رئیس جمهوری اسلامی ایران با حضور در کاخ القضیبیه مورد استقبال رسمی شیخ حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین قرار گرفت.به گزارش واحد مرکزی خبر، رئیس جمهوری اسلامی ایران و پادشاه بحرین پس از نواخته شدن سرود ملی دو کشور از یگان حاضر در میدان سان دیدند. سران دو کشور تا دقایقی دیگر در گفتگویی خصوصی، مهم ترین مسائل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی را بررسی خواهند کرد. مذاکرات مشترک دو هیات جمهوری اسلامی ایران و پادشاهی بحرین نیز بلافاصله پس از گفتگوی خصوصی آقایان احمدی نژاد و شیخ حمد بن عیسی آل خلیفه انجام خواهد شد.مذاکرات خصوصی احمدی نژاد و پادشاه بحرین دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران که برای دیدار و گفتگو با حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین به این کشور سفر کرده است، دقایقی پیش در کاخ القزیبیه با همتای خود مذاکرات خصوصی خود را آغاز کردند. به گزارش مهر، در حال حاضر سران دو کشور ایران و بحرین در خصوص مسائل منطقه ای، بین الملل و همچنین ارتقای سطح روابط دو جانبه مخصوصا روابط اقتصادی بین تهران و منامه، با یکدیگر در حال مذاکره هستند.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر، قرار است تا دقایقی دیگر مذاکرات مشترک هیئت های عالیرتبه دو کشور برگزار شود.
گفتنی است، پس از مذاکرات خصوصی و مشترک، دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری کشورمان در ضیافت نهار رسمی در کاخ القزیبیه شرکت کند.
رئیس جمهوری ایران همچنین قرار است با همتای بحرینی خود تا ساعتی دیگر در جمع خبرنگاران حاضر و به سئوالات آنان پاسخ گوید.
دکتر احمدی نژاد در سفر کوتاه خود به بحرین همچنین قرار است با تعدادی از اعضای سفارت ایران و خانواده آنان و برخی ایرانی های مقیم بحرین دیدار و با آنان گفتگو کند.