خرید شال نجات خانواده 4 نفره از اسارت گروگانگيران

جانشين فرمانده انتظامي استان هرمزگان گفت: تاکتيک و سرعت عمل به موقع مأموران نيروي انتظامي به آزادسازي يک خانواده چهار نفري از بند گروگان‌ها در کمتر از سي ساعت منجر شد.
به گزارش ايسنا، سرهنگ علي‌اکبر ميراني در اين باره گفت: فردي با اعلام اين که برادرزاده‌اش و خانواده او را به گروگان گرفته‌اند، به کلانتري «رودان» مراجعه و اعلام شكايت كرد و به اين ترتيب با تشکيل اکيپ ويژه عملياتي، اين موضوع در دستور کار مأموران پليس قرار گرفت.
وي گفت: در پي ردزني‌هاي انجام گرفته مشخص شد كه آخرين موقعيت گروگانگيران، ارتفاعات اسلام‌آباد معروف به کوه‌هاي زندان است و در اين حال، با احراز اين موضوع و دستور سردار دشتي، فرمانده نيروي انتظامي استان هرمزگان، اکيپ ويژه عملياتي شهرستان ميناب و رودان، وارد عمل شد و پس از پنج ساعت کوهپيمايي و گذر از راه‌هاي سخت، با شناسايي محل توانستند گروگان‌ها به نام‌هاي «قدرت – ن» و «سميه – ک» و فرزندان آنان به نام‌هاي «سجاد» و «فرهاد» را با يک اقدام سريع آزاد کنند.
سرهنگ ميراني با بيان اين که در اين عمليات، بيشتر سلامت گروگان‌ها مورد توجه بود، افزود: افراد گروگانگير، دو تن بودند که با توجه به وضعيت منطقه موفق به فرار شدند، اما در جريان تحقيقات شناسايي شده‌اند و تحت پيگرد قانوني قرار دارند.
جانشين فرمانده انتظامي استان هرمزگان، با اعلام اين كه انگيزه گروگانگيران همچنان تحت بررسي است، اضافه کرد: در جريان بازرسي‌ها، از گروگانگيران وسائلي شامل هفده عدد فشنگ جنگي سلاح کلانشيکف، شانزده عدد فشنگ گازي، يک نوار برزنتي جاي فشنگ، کوله‌پشتي، دارو، پانسمان، چشم‌بند و چهار رشته زنجير فلزي و … از محل کشف شد.