خرید شال تيم ملي ايران به ديدار رئال مادريد مي‌رود

دبير موقت فدراسيون فوتبال ايران، از انجام نامه‌نگاري براي برگزاري ديدار دوستانه تيم ملي ايران و رئال مادريد اسپانيا خبر داد.
مهدي محمدنبي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: از دو ماه پيش، مكاتباتي در اين باره شده است تا تيم ايران در برابر رئال مادريد اسپانيا به ميدان برود. پس از آن كه مذاكرات قطعي و هماهنگي كامل صورت گرفت، زمان انجام اين ديدار را اعلام مي‌كنيم.
نبي همچنين با اشاره به اين كه تيم ايران در حال حاضر قرار نيست برابر تيم ملي اسپانيا به ميدان برود، افزود: از اين كه روابط عمومي باشگاه رئال مادريد، اين موضوع را زودتر اعلام كرد، ما نيز متعجب شديم و براي ما هم غير منتظره بود.
نبي كه در حاشيه همايش مبارزه با دوپينگ در فوتبال با خبرنگار ايسنا گفت‌وگو مي‌كرد، در اين باره گفت: در واقع با نظر كميته مبارزه با دوپينگ فوتبال در يك سال گذشته، دوره‌هايي را براي پزشكان تيم‌هاي ليگي ترتيب داديم كه امروز نيز دوره يك روزه درباره تغذيه و راه‌هاي مبارزه با دوپينگ برگزار شد و كساني كه در اين همايش حضور پيدا كردند، در پايان يك گواهي دريافت مي‌كنند.
وي افزود: در يك ماه آينده، دوره‌هاي چهار روزه‌اي را برگزار مي‌كنيم كه پزشكان تيم‌ها در صورت شركت مجوز حضور بر روي نيمكت را پيدا خواهند كرد.
دبير فدراسيون فوتبال با بيان اين كه تمرينات تيم ملي از فردا آغاز مي‌شود، در رابطه با بازيكنان جديد دعوت شده به اردوي تيم گفت: علت حضور برخي از بازيكنان حاضر در ليست سي نفره كه در ليست پنجاه نفره اوليه نبوده‌اند، اين است كه برخي از لژيونرها و بازيكنان، امكان حضور در اين مرحله از تمرين‌ها را نداشتند و بر اين پايه، بازيكنان جديدي از ليست پانزده نفر ذخيره تيم ملي دعوت شد‌ند.