خرید شال رقابت صدام حسين و ايران در جست‌وجوي اخبار ياهو!

ياهو، محبوب‌ترين و پرجست‌وجوترين موضوعات در حوزه‌هاي مختلف در سال 2007 را معرفي كرد كه در فهرست واژه‌هاي پرجست‌وجو در بخش خبري، نام صدام حسين در مقام اول و ايران در مكان دوم به چشم مي‌خورد.

به گزارش ايسنا، انتشار فيلم‌هاي گرفته شده به وسيله تلفن همراه از آخرين لحظات زندگي ديكتاتور عراق در اينترنت، صدام حسين را در صدر تقاضاهاي جست‌وجوي بخش ياهو نيوز قرار داد.

بنا بر اين گزارش، اگر چه جنگ در عراق و افغانستان در تمام سال 2007 انعكاس داشت، با اين حال ايران به دليل برنامه هسته‌اي و افزايش صحبت‌ها در مورد رويارويي نظامي ميان ايران و آمريكا شمار حيرت‌آوري از جست‌وجوها در وب را به خود اختصاص داده و در مكان دوم پرجست‌وجوترين واژه‌هاي ياهو نيوز قرار گرفت.

پس از ايران واژه‌هاي عراق، رئيس جمهور آمريكا، قيمت نفت و گاز، باراك اباما و هيلاري كلينتون، كانديداهاي رياست جمهوري آمريكا، آتش‌سوزي سنت ديه‌گو، افغانستان و دانشگاه ويرجينيا تك قرار گرفتند.

بنا بر اعلام ياهو، ده موضوع پرجست‌وجو در زمينه فن‌آوري نيز به ترتيب سايت اشتراك ويديويي يوتيوب، دايرة‌المعارف آنلاين ويكي پديا، سايت شبكه اجتماعي فيس بوك، فروشگاه موسيقي آي تيونز اپل، دستگاه پخش موسيقي آي‌پاد، آيفون، كنسول‌هاي بازي wii، نينتندو، ايكس باكس مايكروسافت و پلي‌استيشن 3 سوني و Guitar Hero اعلام شدند.