خرید شال مشکل فني سایت نام‌نويسي انتخابات

تعدادي از داوطلبان مجلس شوراي اسلامي، از وجود مشکل فني سايت ‌نام‌نويسي انتخابات خبر مي‌دهند و مي‌گويند که ورود به سايت و نام‌نويسي به سختي انجام مي‌شود.
به گزارش مهر، تعدادي از مراجعين به ستاد انتخابات تهران ظهارر مي‌دارند که از طريق اينترنت به سايت ثبت‌نام انتخابات مراجعه کرده ايم اما ظاهرا به دليل کثرت مراجعات و بار زياد سايت، امکان انجام مراحل ثبت‌نام در آن براي ما بوجود نيامده است.
اين داوطلبان نامزدي انتخابات مجلس با انتقاد از اين مشکل، خواستار رفع سريع آن شده‌اند . آنان همچنين از ستاد انتخابات خواسته‌اند  اگر رفع اين مشکل به طول مي‌انجامد از طريق دستي نام‌نويسي انجام شود.
در عين حال برخي مسئولان و مقامات مسئول قول داده‌اند  که در اولين فرصت اين مشکل فني برطرف شود.
موسي پور معاون حقوقي و پارلماني وزير کشور در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در اين باره با تأييد بار زياد روي سايت نام‌نويسي (سنگين بودن سايت)، ابراز اميدواري کرد اين مشکل فني تا ساعاتي ديگر برطرف شود.
بنا بر اين گزارش و بر پايه اعلام وزارت کشور، داوطلبان بايد از امروز با مراجعه به سايت اينترنتي رسمي وزارت کشور به آدرس www.moi.ir و بخش نام‌نويسي داوطلبان نمايندگي هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي، ضمن تکميل فرم نام‌نويسي، نسخه چاپ شده فرم مذکور را به همراه اصل شناسنامه عکس‌دار، سه نسخه تصوير همه صفحات شناسنامه، ده قطعه عکس جديد 4×3، اصل و تصوير آخرين مدرک تحصيلي معتبر و يا معادل آن، اصل و تصوير برگ پايان خدمت وظيفه عمومي و يا مدرکي معتبر دال بر روشن بودن وضعيت مشموليت خدمت وظيفه عمومي که به تأييد اداره وظيفه عمومي رسيده باشد، به فرمانداري‌ها و بخشداري‌هاي مراکز حوزه‌هاي انتخابيه يا وزارت کشور يا سفارتخانه‌ها، کنسولگري‌ها و يا نمايندگي‌هاي سياسي جمهوري اسلامي ايران در خارج از کشور شخصاً تسليم كنند.