خرید شال کارکنان نمازجمعه در نوبت دريافت سهام عدالت

مديرعامل سازمان خصوصي‌سازي با بيان اين‌که 70 درصد مشمولان مرحله اول سهام عدالت، سود خود را دريافت کردند، از تصويب واگذاري سهام عدالت به چند گروه از بيماري‌هاي خاص، زنان سرپرست خانوار و کارکنان دفاتر ستادهاي نماز جمعه خبر داد.
غلامرضا حيدري کردزنگنه در گفت‌‌وگو با مهر با بيان اين‌که واگذاري سهام عدالت تنها به سه مرحله خلاصه نمي‌شود، گفت: بنا بر مصوبات چند گروه از بيماري‌هاي خاص، زنان سرپرست خانوار و کارکنان دفاتر ستادهاي نماز جمعه نيز سهام عدالت دريافت خواهند کرد.
معاون وزير امور اقتصادي و دارايي با اشاره به اينکه دستور‌العمل اين کار تهيه و ابلاغ شده است، افزود: پرداخت سهام عدالت به اين گروه‌ها هم‌اکنون در مرحله شناسايي افراد است.
وي تصريح کرد: علاوه بر اين گروه‌ها، گروه‌هاي ديگري نيز در دستور کار ستاد مرکزي سهام عدالت قرار دارد که به تدريج در فاز اجرايي قرار خواهد گرفت.
 
کردزنگنه گفت: بر پايه گزارش‌هاي بانک سپه در سراسر کشور، 70 درصد از مشمولان مرحله اول سهام عدالت که پنج ميليون نفرند، سود سهام خود را دريافت کردند.
وي با اشاره به اين‌که گزارش‌هاي بانک سپه به صورت هفتگي به ما ارايه مي‌شود، افزود: بقيه افراد مرحله اول، سود سهام خود را دريافت خواهند کرد.
وي کل رقم سود اين مرحله را بيش از دويست ميليارد تومان ذکر کرد و گفت: سود هر نفر بالاي شصت هزار تومان است که بيست هزار تومان آن براي اقساط سال اول کسر مي‌شود و چهل هزار تومان آن به اين افراد پرداخت مي‌شود.
کردزنگنه بيان کرد: بنا بر زمان‌بندي اوليه، قرار است به 21 ميليون نفر طي دو سال که پايان آن پايان سال جاري خواهد بود، سهام عدالت واگذار شود که به پنج ميليون نفر مرحله اول و شش ميليون نفر مرحله دوم واگذار شده است.