خرید شال توضيح درباره كنسرت زنان در حضور هاشمي

در پي انتشار خبري درخصوص كنسرت زنان در حضور هاشمي در روزنامه «جمهوري اسلامي»، روابط عمومي مركز آموزش عالي علمي ـ كاربردي كانون سردفترداران و دفترياران، جوابيه‌اي به مديران اين روزنامه ارسال كرد.
در متن اين جوابيه كه نسخه‌اي از آن براي «» ارسال شده، آمده است:

«با سلام و سپاس و تشكر از تمامي زحمات دست‌اندركاران اين رسانه محترم در تدوين و انتشار اخبار و آگاهي‌هاي سياسي و اجتماعي جامعه، با تمام ارادت مطلبي به نقل از خبرنگار محترم شما در ستون «جهت اطلاع» مبني بر «همايش فارغ‌التحصيلي كارشناسان حقوق ثبتي را هم به نوازندگي و خوانندگي گروه كنسرت زنان آلوده كردند» روز چهارشنبه 12 دي ماه نقل گرديده كه جا دارد جنابعالي تأملي بيشتر در آن نموده و چنين نظرات شخصي و اغراق‌آميز يك خبرنگار را در واقعيت‌هاي اجتماع و اذعان عموم راه ندهيم.

اولا: گروه مورد ادعاي ايشان، گروه كر جناب استاد محمد نوري، خواننده شهير و چهره ماندگار كشور و مورد تأييد مسئولان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و سازمان صداوسيما مي‌باشد.

ثانيا: اين گروه به پاس حضور حضرت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني، رياست محترم مجلس خبرگان، بدون داشتن نوازنده صرفا به صورت كر آن هم با هم‌خواني بيش از پنجاه نفر مرد و كمتر از سي نفر زن اجراي برنامه نمودند. آيا تعميم لفظ آلوده كردن مجلس توسط زن‌ها، زيبنده گروه هنري با اين سابقه و قدمت است؟ آيا روزنامه‌نگار محترم سرود «اي ايران» اين گروه فرهيخته را از ياد برده است؟

ثالثا: تمامي اعضاي گروه با لباس فرم و متحدالشكل وارد محوطه مقدس صداوسيما شده كه مطمئنا مسئولان محترم حراست صداوسيما دقت نظري به غايت كافي و بيشتر از جناب ايشان دارند.

در خاتمه ضمن تقدير از گروه تشريفات رياست محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام از همكاري بي‌دريغ ايشان جهت برگزاري مراسمي كه حداقل خانواده 138 نفر و حضور اساتيد برجسته كه در آن شركت داشتند و به دليل خواسته مسئولان برگزاري همايش با اجراي برنامه سرود موافقت نمودند.