خرید شال “ساعت شنی” فقط شنبه‌ها پخش می‌شود

مجموعه تلویزیونی “ساعت شنی” به کارگردانی بهرام بهرامیان از این پس فقط روزهای شنبه هر هفته روی آنتن شبکه اول می‌رود.

به گزارش مهر، شب گذشته هنگام پخش قسمتی دیگر از مجموعه تلویزیونی “ساعت شنی” اعلام شد به دلیل طولانی شدن پخش این سریال، نزدیکی به ایام محرم و تداخل با برنامه‌های نمایشی ویژه این ایام، “ساعت شنی” از این پس روزهای شنبه روی آنتن می‌رود.

پخش مجموعه تلویزیونی “ساعت شنی” از چندی پیش در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از شبکه اول شروع شد. داستان درباره یک پزشک متخصص زنان و زایمان است که بچه‌دار نمی‌شود و تصمیم‌ می‌گیرد یک رحم جایگزین پیدا کند و از طریق آن بچه‌دار شود.

در مجموعه “ساعت شنی” رویا نونهالی، رویا تیموریان، ژاله علو، داریوش ارجمند، مهراوه شریفی‌نیا، بیژن امکانیان، کورش تهامی، کمند امیرسلیمانی، پوریا پورسرخ، شهره لرستانی، سام درخشانی و آزیتان حاجیان بازی کرده‌اند. قرار است از شنبه هفته آینده مجموعه تلویزیونی “خونمردگی” در 13 قسمت 50 دقیقه‌ای به مناسبت ماه محرم از شبکه یک پخش می‌شود.

این مجموعه به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی با بازی پولاد کیمیایی، لیلا اوتادی، عبدالرضا اکبری، حمید دهقان‌نسب و … تولید شده و داستان آن درباره ورزشکاری به نام رسول است که پس از بازگشت از رقابت‌های خارجی برادرش به قتل رسیده است.