خرید شال علي دارابي قائم‌مقام صداوسيما شد

«علي دارابي» در حكمي از سوي عزت‌الله ضرغامي به عنوان قام مقام رئيس صداوسيما منصوب شد.
به گزارش ايسنا، رئيس صداوسيما در حكم وي آورده است: «نظر به مراتب تعهد و شايستگي‌هاي مديريتي و سوابق و تجارب ارزشمند، به ويژه در حوزه رسانه، به موجب اين حكم به سمت قائم‌مقام رئيس سازمان صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران منصوب مي‌شويد.
امروز «جنگ رسانه‌اي» به عنوان واقعيتي ملموس و انكارناپذير همه مناسبات و روابط بشري را دگرگون ساخته و تحت تأثير خود قرار داده است.
افزايش كارآمدي و ارتقاي ضريب نفود رسانه در ميان مردم و تأثيرگذاري بر مخاطبان آن، مستلزم تلاشي درخور و به‌كارگيري مؤثر منابع انساني و مديريتي در اين راستاست.
جناب‌عالي مأموريت داريد با استفاده از همه توان و تجربه مديريتي و بهره‌گيري از همه امكانات ظرفيت‌هاي سازماني و در چهارچوب چشم‌انداز و راهبردهاي آتي سازمان كه در مجموعه «افق رسانه» به تفصيل آمده، براي تحقق اهداف مذكور تلاش كنيد.
تجربه موفق و ارزشمند شما در معاونت امور مجلس و استان‌ها، پشتوانه‌اي مؤثر در امر تصميم‌سازي‌هاي كلان و هماهنگي بين بخش‌هاي گوناگون براي ايجاد همگرايي و ايجاد بهره‌وري بيشتر سازماني خواهد بود.
همه معاونان و مديران محترم سازمان در انجام اين مأموريت خطير، ملزم به رعايت ارتباط سازماني با جناب‌عالي مشابه رابطه با رئيس سازمان بوده و از همكاري صميمانه در كليه امور دريغ نخواهند داشت.
ياد و خاطره مهندس محمد هنردوست آن عزيز سفر كرده، كه همه وجود خود را وقف خدمت به انقلاب و رسانه ملي نمود، گرامي داشته و از روح پاك او ياري جوييم.
از خداوند متعال، موفقيت شما را در پيشبرد اهداف و آرمان‌هاي مقدس انقلاب اسلامي و منويات مقام معظم رهبري ـ مدظله‌العالي ـ خواهانم.»
گفتني است، علي دارابي به عنوان معاون امور مجلس و استان‌هاي صداوسيما در رسانه‌ ملي فعاليت داشته است.